Kurz

Jóga pro začátečníky 2 

12 lekcí od 23. ledna 2020

čtvrtek 18:40  

1890 Kč

Kurz jogy praha vinohrady

Popis kurzu:

 

Jedná se o kurz, který plynule navazuje na klasický začátečnický kurz. Účastníci kurzu jsou ovšem stále začátečníci, kteří za sebou mají 12 lekcí. Určitě se tedy nebojte přihlásit ani v případě, že jste s námi první kurz neabsolvovali.

 

Pojede se stále v pomalém tempu a s důrazem na správnou techniku provedení pohybu. Budeme si vysvětlovat jógové pojmy, zkoušet pracovat s pravidelnou pranajamou (dechovým cvičením) a opakovat zásady každé ásany (pozice). Naučíte se používat pomůcky jako pásky a bločky a díky tomu pak můžete cvičit tak, jak se opravdu má, bez hrbení se, přetahování se přetěžování zad.

 

Výhodou uzavřeného kurzu je zejména to, že se jej s vámi účastní stále stejní lidé a posouváte se společně. Nemusíme pokaždé začínat od nuly, jako u otevřených lekcí. Vidíte svoje pokroky a vzájemně se podporujete s ostatními účastníky.

 

Obsahově se bude jednat o běžné lekce jógy pro začátečníky, s tím že se každá lekce bude obsáhleji věnovat pokaždé jiné partii. Například ramena, bedra, kyčle, krční páteř, uvolnění zad, koncentrace a balanc, zadní strany nohou, atp. Vše s ohledem na kondici účastníků kurzu.

 

Kurz je časově omezen a neplatí na něj karta Multisport, ale pokud budete nemocni nebo někdy nebudete moci dorazit (takový je život, známe to), až 3 lekce z kurzu si můžete nahradit a dorazit na jakoukoliv jinou lekci v našem rozvrhu zdarma.

 

Pokud máte jakékoliv otázky ohledně cvičení, zda je pro Vás vzhledem k případným zdravotním omezením vhodné, zavolejte nám a dohodneme se individuálně.

Termín:

Kurz probíhá každý čtvrtek 18:40- 19:40 s Terezou od 23.1.2020 do 9.4.2020 (celkem 12 lekcí)

Kde:

Studio Yoga Mija

Hradešínská 31, Praha 10 Vinohrady

Cena a platba: 

12 lekcí za 1890 Kč

 

Rezervace ve formuláři níže se stává platnou po připsání částky na účet 10810808/2010, do poznámky platby napište jméno uvedené v rezervaci

Lektorky: 

Tereza

 

Rezervujte si své místo: